AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

Zostań dziennikarzem festiwalowej gazety „Głos Dwubrzeża”

Ogłaszamy nabór wolontariuszy do gazety festiwalowej „Głos Dwubrzeża” wydawanej w trakcie Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi. Zgłoszenia przyjmujemy do 8 lipca.

Aby zostać redaktorem naszego magazynu należy przesłać krótką recenzję dowolnego filmu (nie więcej niż 3 tys. znaków bez spacji) oraz przygotować relację z wybranego przez siebie wydarzenia kulturalnego (4 tys. znaków bez spacji). Oba teksty z dołączonym CV należy wysłać do rzecznika prasowego, Pauliny Litwinow na adres press@dwabrzegi.pl. Czekamy do 8 lipca 2016.

Redaktorem Naczelnym „Głosu Dwubrzeża” jest w tym roku Błażej Hrapkowicz – krytyk filmowy, kulturoznawca, absolwent Instytutu Kultury Polskiej Uniwersytetu Warszawskiego, dotychczas współpracujący m.in. z Polskim Radiem, „Kinem”, portalami Filmweb i Dwutygodnik.com. Jest także laureatem Grand Prix Konkursu im. Krzysztofa Mętraka, był nominowany do Nagrody PISF w kategorii „Krytyka filmowa” (2010) i „Audycja radiowa lub program telewizyjny” (2014).

Wyniki naboru ogłosimy na naszej stronie internetowej 11 lipca. Naszym wolontariuszom zapewniamy nocleg i wyżywienie oraz gwarantujemy możliwość zdobycia niezwykłego doświadczenia.

„Głos Dwubrzeża” istnieje od pierwszej edycji. Oparty na pracy wielbicieli sztuki i kina w szczególności, jest pomocą dla wszystkich, którzy chcą się zorientować w codziennej ofercie festiwalu. Podczas Dwóch Brzegów gazeta dystrybuowana jest bezpłatnie.

10. edycja Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi odbędzie się w dniach 30 lipca-7 sierpnia w Kazimierzu Dolnym i Janowcu nad Wisłą.

« »
© Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi Kazimierz Dolny Janowiec nad Wisłą
Projekt i realizacja: Tomasz Żewłakow