AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

Dwa Brzegi – sprzedaż biletów i akredytacje dziennikarskie

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi akredytacji dziennikarskich i sprzedaży biletów na 10. Festiwal Dwa Brzegi.

AKREDYTACJE DZIENNIKARSKIE

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli mediów do akredytowania się na 10. edycję Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi. Każdy rodzaj akredytacji (PRESS/ FOTO) upoważnia do uczestnictwa we wszystkich pokazach filmowych odbywających się podczas Festiwalu bez konieczności dokonywania rezerwacji miejsca. Imienne akredytacje będzie można odebrać za okazaniem dowodu tożsamości w Biurze Festiwalowym od pierwszego dnia Dwóch Brzegów.

Aplikować można wypełniając formularz elektroniczny dostępny TUTAJ. Na zgłoszenia czekamy do 22 lipca. Przyznanie akredytacji potwierdzane jest drogą mailową i nastąpi najpóźniej 27 lipca. Szczegóły regulamin dostępny jest w zakładce MEDIA.

Dodatkowych informacji udziela Rzecznik Prasowa Festiwalu, Paulina Litwinow: press@dwabrzegi.pl.

INTERNETOWA SPRZEDAŻ BILETÓW

System sprzedaży internetowej będzie funkcjonował od 20.07.2016. O szczegółach dotyczących zakupu biletu / karnetu przez internet poinformujemy już wkrótce.

SPRZEDAŻ BILETÓW PODCZAS FESTIWALU

Sprzedaż biletów w kasach w Kazimierzu Dolnym rozpoczynamy 29.07.2016. W każdy kolejny dzień sprzedaż w kasach rozpoczyna się na godzinę przed pierwszym seansem, a kończy o godzinie rozpoczęcia ostatniego seansu danego dnia. O szczegółach poinformujemy już wkrótce.

« »
© Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi Kazimierz Dolny Janowiec nad Wisłą
Projekt i realizacja: Tomasz Żewłakow