AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

„Serial czy film?” – aktorzy, kino, telewizja oraz widzowie w panelu TVN

10. Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi to nie tylko projekcje najgłośniejszych filmów z całego świata, ale także wyjątkowe spotkania. Telewizja TVN zaprasza na panel dyskusyjny „Serial czy film?” z udziałem gwiazd nowego serialu „Na noże” oraz doskonale znanej już widzom produkcji „Druga Szansa”.

O przyszłości seriali i filmu, aktorskich wyzwaniach i oczekiwaniach widzów, dyskutować będą producenci oraz gwiazdy, m.in. Małgorzata Kożuchowska, Weronika Książkiewicz, Wojciech Zieliński, Bartłomiej Świderski, Piotr Głowacki i Piotr Stramowski. Ta inspirująca dyskusja już w najbliższy czwartek, 4 sierpnia na terenie miasteczka festiwalowego.

Co bardziej przyciąga widzów – serial czy film? Jak globalne trendy wpływają na to, co widzimy na szklanym ekranie? Czy w Polsce, podobnie jak w USA, rynek serialowy również przeżywa renesans? To tylko niektóre z tematów organizowanego przez telewizję TVN panelu „Serial czy film?”, w którym wielkie kino, telewizja i widzowie spotkają się w jednym miejscu. Podczas dyskusji zaprezentowana zostanie jedna z jesiennych nowości oferty programowej TVN – serial „Na noże”. To autorska produkcja stacji, pokazująca trud walki o własne marzenia w świecie pełnym rywalizacji, tym razem z perspektywy szefa kuchni. Obok gwiazd nowej produkcji: Wojciecha Zielińskiego, Piotra Stramowskiego, Weroniki Książkiewicz czy Piotra Głowackiego pojawią się także aktorzy popularnego serialu „Druga Szansa” – Małgorzata Kożuchowska oraz Bartłomiej Świderski.

- Zależy nam, aby porozmawiać o świecie seriali i filmu z każdej perspektywy i uważnie wsłuchać się w głos i potrzeby widzów. – tłumaczy Edward Miszczak, Dyrektor Programowy stacji TVN.

Organizowany przez telewizję TVN panel poprowadzi Grażyna Torbicka. W debacie wezmą również udział producentki: Dorota Chamczyk („Na noże”), Dorota Kośmicka-Gacke, („Druga Szansa”) oraz Małgorzata Jopek, szefowa kanału TVN7.

Panel dyskusyjny „Serial czy film?” już w najbliższy czwartek, 4 sierpnia o godz. 14.30 w Black Red White Cafe. Po zakończeniu panelu serdecznie zapraszamy na spotkanie z aktorami!

18 TVN

« »
© Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi Kazimierz Dolny Janowiec nad Wisłą
Projekt i realizacja: Tomasz Żewłakow