AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

„Miasteczko bawi się, film trwa!”

Weź udział w powstaniu pamiątkowego teledysku do piosenki Dziadów Kazimierskich „Dwa Brzegi”. Kręć się po festiwalu „od Kazia do Janowca…”, uchwyć festiwalową atmosferę, ludzi, wydarzenia, miejsca, emocje. Najbardziej ujmujące ujęcia znajdą się w klipie.

Materiały filmowe prosimy przesłać na serwer FTP (serwer: ftp.agencjatriox.nazwa.pl; login: agencjatriox_filmiki; hasło: Filmiki2016) albo przekazać w biurze festiwalu Dwa Brzegi. Do nagrania należy dołączyć dane kontaktowe oraz koniecznie poniższy zapis.

Niniejszym oświadczam, że zgadzam się na wykorzystanie przez zespół Dziady Kazimierskie w jakiejkolwiek formie i w jakimkolwiek zakresie, w tym również sprzedaży materiałów powstałych w związku z wykorzystaniem materiałów filmowych mojego autorstwa podczas produkcji oraz utrwalenia tych materiałów w ramach produkcji teledysku do piosenki pt. „Dwa Brzegi”. Zgadzam się na wykorzystanie powyższego materiału we wszelkich działaniach reklamowych, promocyjnych i marketingowych. Jednocześnie oświadczam, że nie roszczę i nie będę rościć w przyszłości w stosunku do zespołu Dziady Kazimierskie jakichkolwiek roszczeń, związanych z wykorzystaniem powyższego materiału i rozpowszechnianiem tego materiału w jakimkolwiek zakresie i jakiejkolwiek formie.

« »
© Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi Kazimierz Dolny Janowiec nad Wisłą
Projekt i realizacja: Tomasz Żewłakow