AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

Dwa Brzegi 2016 – Rusza sprzedaż biletów

W środę 20 lipca (o godz. 12:00) rozpoczyna się internetowa sprzedaż biletów na seanse filmowe 10. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi.

Dwa Brzegi potrwają od 30 lipca do 7 sierpnia. W programie premiery kina światowego, najnowsze polskie produkcje, dokumenty, krótkie metraże, retrospektywy reżyserskie, a nawet filmy przedwojenne po cyfrowej restauracji. Seanse odbywać się będą m.in. w Kinie Lubelskim, Kinie Pod Srebrną Gwiazdą, i Kinie Perła na małym rynku. Nie zabraknie również koncertów pod gołym niebem (na które wstęp jest bezpłatny).

System sprzedaży internetowej będzie funkcjonował od 20.07.2016 (12:00) do 06.08.2016 (20:00) i będzie dostępny TUTAJ. Zakup biletu przez internet możliwy jest najpóźniej na 2 godziny przed rozpoczęciem danego seansu.

Sprzedaż biletów w kasach w Kazimierzu Dolnym rozpocznie się 29.07.2016 (12:00-20:00). W każdy kolejny dzień sprzedaż rozpoczyna się na godzinę przed pierwszym seansem, a kończy o godzinie rozpoczęcia ostatniego seansu danego dnia. Regulamin oraz szczegóły dotyczące cen biletów dostępne są w zakładce BILETY.

Tegoroczne Dwa Brzegi otworzy zdobywca Złotej Palmy, „Ja, Daniel Blake” Kena Loacha. Tego samego wieczoru widzowie zobaczą też „Fuocoammare. Ogień na morzu”, nagrodzony Złotym Niedźwiedziem na Berlinale. 30 lipca zainaugurujemy także sekcję „Muzyka moja miłość” filmem Carlosa Saury „Argentyna, Argentyna”. W kolejnych dniach festiwalu m.in. cykl „I Bóg stworzył aktora”, którego bohaterem jest Bogusław Linda, retrospektywa filmów Andrzeja Żuławskiego, „Cztery oblicza Marcello Mastroianniego”, filmy lat 30. w cyfrowej jakości obrazu i dźwięku, lekcje kina, koncerty i wystawy. Szczegółowy program projekcji filmowych dostępny  jest TUTAJ.

« »
© Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi Kazimierz Dolny Janowiec nad Wisłą
Projekt i realizacja: Tomasz Żewłakow