AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

Garść informacji o biletach na Dwa Brzegi

Trwa internetowa sprzedaż biletów na projekcje filmowe tegorocznej edycji Dwóch Brzegów. Pula biletów będzie również czekała na gości festiwalu w kasach w Kazimierzu Dolnym.

System internetowy będzie funkcjonował do 06.08.2016, do godziny 20:00. Szczegółowa informacja o sprzedaży znajduje się w zakładce BILETY. Przed przystąpieniem do zakupów prosimy zapoznać się z regulaminem oraz poprawnie przejść przez proces rejestracyjny – wówczas na pewno uda się kupić bilet na wybrany seans. Zwracamy uwagę na prawidłowe wypełnienie arkusza rejestracyjnego. Nie wystawiamy faktur za internetowy zakup biletów. Takie faktury można otrzymać na miejscu w kasach.

Wiele projekcji jest darmowych – jak pokazy w Kinie Perła na Małym Rynku w Kazimierzu czy w Kinie za Rogiem w Janowcu. Na niektóre bezpłatne seanse wystarczy jedynie odebrać bezpłatną wejściówkę w kasach (np. pokazy specjalne LUX PRIZE).

Na wszystkich, którzy wolą zaopatrzyć się w bilety na miejscu czeka pula dostępna w kasach w Kazimierzu Dolnym – pewna ilość także na seans otwarcia. Kasy znajdować się będą w miasteczku festiwalowym przy ulicy Nadwiślańskiej 9, a sprzedaż rozpocznie się 29.07.2016 o godzinie 12:00.

W kasach festiwalowych będą dostępne specjalne pakiety zniżkowe na pokazy w Kinie Lubelskim (duży namiot). Korzystając z pakietu „10+” za jeden bilet zapłacimy 16 zł, natomiast decydując się na pakiet „20+” koszt jednego biletu wyniesie 15 zł.

« »
© Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi Kazimierz Dolny Janowiec nad Wisłą
Projekt i realizacja: Tomasz Żewłakow