TRZECI KSIĘŻYC | VIDEOBLOG – Łukasz Szymanek Szampanek, program kabaretowy

Data
Godzina
Miejsce
04/08
19:00
TRZECI KSIĘŻYC


OPIS

To program o bólu istnienia, o przewadze młodości nad dojrzałością, o wszechwiedzy. Przynajmniej tak myśli główny bohater Paweł, z wykształcenia politolog, który mieszka z rodzicami, bezrobotny, czasami dorabia u wujka. Wie, że może zmienić świat, ale mu się na razie nie chce.

„Videoblog” napisał i wyreżyserował Marcin Wąsowski z kabaretu Świerszczychrząszcz. To drugi program, po „Spotkaniu z Aktorem”, który stworzył dla Łukasza Szymanka.

ŁUKASZ SZYMANEK „SZAMPANEK” – Aktor, kabareciarz. Absolwent krakowskiej szkoły aktorskiej Lart Studio (2006). Debiutował w Teatrze im. Słowackiego w Krakowie (2006). W latach 2006-2009 występował w Kabarecie Czesuaf (wygrane na najważniejszych festiwalach kabaretowych w Polsce (PAKA) oraz liczne realizacje telewizyjne (TVP, TVN, Comedy Central). W latach 2008-2013 związany z Teatrem Kameralnym w Lublinie. Od 2013 współpracuje z Teatrem Ziemi Chełmskiej. W latach 2014-2015 prowadził audycję „Rozrywka po lubelsku” w Radiu Freee, a od roku 2015 występuje w grupie improwizacyjnej Poławiacze Pereł Improv Teatr.

Miejsce: Trzeci Księżyc Lokalne Bistro, Mały Rynek 1, Kazimierz Dolny
Liczba miejsc ograniczona
Rezerwacje: korzeniowa@kazimierzdolny.pl
Wstęp: 20 pln


© Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi Kazimierz Dolny Janowiec nad Wisłą
Projekt i realizacja: Tomasz Żewłakow